Servicii de digitalizare, dezvoltare de aplicații web, baze de date și social media

Servicii de digitalizare, dezvoltare de aplicații web, baze de date și social media

Am povestit în articolul nostru anterior motivele pentru care afacerile trebuie să se adapteze rapid schimbărilor tehnologice, cu scopul de a rămâne competitive și a prospera. De această dată, te învățăm cum să ajungi la transformarea digitală a afacerii.

Servicii de digitalizare personalizate pe afacerea ta

La Artvertising, îți oferim soluții tehnologice precise și eficiente pentru afacerea ta. Începem prin consultanță și analiză, pentru a identifica soluțiile de digitalizare de care ai nevoie. Ne asigurăm că fiecare recomandare este bazată pe date verificabile și pe cele mai bune practici din industrie. Cum facem asta?

Dezvoltare software și integrare tehnologică

Echipa noastră de specialiști dezvoltă și adaptează aplicații software, configurează și implementează baze de date, gestionează ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Mangement), pentru sisteme IoT (Internet of Things) și AI (Artificial Intelligence), tehnologii Blockchain și le integrează în cadrul platformei noastre BTP (Business Technology Platform).

Promovare online

Un website de prezentare este esențial pentru a-ți reprezenta afacerea în lumea online. Te ajutăm să creezi un site web profesional care va atrage clienții și va reflecta identitatea companiei tale.

Conexiune cu audiența prin Social Media

În plină eră digitală, puterea social media nu trebuie subestimată. Cu ajutorul nostru, te poți conecta cu audiența țintă prin campanii eficiente pe platformele de socializare, extinzând astfel impactul și prezența online.

Instruire și suport tehnic

Digitalizarea necesită și instruirea personalului pentru a utiliza noile produse și servicii, precum și pentru a asigura mentenanța acestora. Îți suntem noi alături, prin instruire și suport complet, pentru a te asigura că folosești tehnologia în mod eficient.

Audit tehnic specializat

Pentru a obține certitudinea că afacerea ta funcționează în mod optim și în siguranță, oferim servicii de auditare tehnică. Acestea te ajută să identifici punctele forte și să corectezi eventualele vulnerabilități.

Avantajele de care beneficiezi dacă alegi să lucrezi cu 10 specialiști în industrii creative:

Alegerea de a colabora cu noi aduce cu sine o serie de avantaje semnificative, transformând procesul de dezvoltare și implementare a soluțiilor tehnologice într-o experiență fluidă și eficientă. Iată câteva dintre beneficiile de care vei beneficia:

Servicii Integrate în 3 Etape: Suntem cu adevărat dedicati la succesul afacerii tale, și asta începe cu oferirea unui pachet complet de servicii integrate.

1. pregătirea documentației inițiale, trecând prin

2. implementarea funcționalităților, și până la

3. trainingul pentru utilizarea platformei, vei avea parte de o abordare bine structurată a transformării digitale. Aceasta asigură că toate aspectele esențiale sunt acoperite cu profesionalism și atenție la detalii.

Studii de Fezabilitate și Audit IT: Înainte de a lua decizii importante, oferim studii de fezabilitate amănunțite, iar la final - un audit IT detaliat. Acestea te ajută să înțelegi cu claritate potențialul și eficiența fiecărei soluții propuse, garantându-ți că investești în tehnologie cu încredere și înțelegere deplină a impactului său asupra afacerii tale.

Parteneriate Strategice: Dispunem de parteneriate solide cu furnizori de încredere în domeniul hostingului, bazelor de date și PR. Acest lucru îți oferă acces la cele mai bune resurse tehnologice și la expertiza unor profesioniști din industrie. Suntem alături de tine pentru a te asigura că beneficiezi de cele mai bune soluții, construite pe baza unor relații cu partenerii noștri strategici.

Colaborând cu echipa noastră de specialiști, vei experimenta o tranziție lină către tehnologiile de vârf și vei putea face decizii informate, asigurându-te că afacerea ta este pregătită pentru provocările și oportunitățile viitorului digital.

Contactează-ne la numărul de telefon 0755 665 603 sau la adresa de e-mail office@artvertising.rosau completează formularul de mai jos.

Solicită ofertă

ARTICOLE RECENTE

Deși inflația globală este prognozată să scadă în 2024, aceasta va rămâne la nivele nesatisfăcătoare în majoritatea [...]

Diana Dimitriu

Agenția Artvertising a realizat Manualul de Identitate Vizuală (MIV) pentru Programul Regional Nord-Est 2021-2027, în colaborare cu [...]

Magdalena Calinciuc

Cauți un cadou corporate care să-ți definească valorile companiei și să transmită un mesaj important despre afacere? La [...]

Daniel DIMIRIU

+ Toate articolele

Marketing & Branding

Artvertising oferă servicii de marketing, design și mentenanță site-uri, având o experiență de peste 20 de ani și premii recunoscute în domeniu. Ne concentrăm pe detalii, suntem perseverenți și găsim soluții practice pentru a spori vizibilitatea și vânzările tale, atât în magazine, cât și online.

Marketing și remarketing

  • Poziționare pe piață
  • Notorietate și întărirea reputației
  • Strategie de marketing

Branding de produs

Digitalizare

  • Campanii Google, Meta, Tik Tok, LinkedIn
  • Actualizare web site, magazin online
  • Creșterea numărului de comenzi
Premiu magazin online

Premii

Cunoaștem ambele perspective de antreprenor și furnizor de servicii și le integrăm în modul de lucru pentru a oferi soluții testate în branding și marketing. Credem în fapte și în rezultate, de aceea preferăm să lăsăm munca noastră să vorbească pentru noi:
2 premii x Experienced
2 premii x Locul 1
1 premiu x Best Mobile Practice
Google Partner

Parteneri Google

Agenție Google Ads certificată pentru campanii PPC, Shopping, Display, Video sau Remarketing

Festiv Bucium
Packaging Design
Festiv Bucium
Familia Safir
Strategie de brand. Design de ambalaj
Familia Safir
Safir 25 de Ani
Design Structural. Packaging funcțional
Safir 25 de Ani
Simigeria PETRU
Branding Digital
Simigeria PETRU
Safir de poveste
Packaging corporate
Safir de poveste
Dopo Poco Gourmet
Strategie de Brand
Dopo Poco Gourmet
Safir
Graphic Design. Corporate Packaging
Safir
Proinvest Group
Web Design, Creare site
Proinvest Group
Cotnari
Strategie de Brand
Cotnari

Transformăm idei în experiențe de neuitat

Servicii AI

Blog

Descoperă culisele Artvertising prin ochii profesioniștilor care lucrează aici și experiențele provocatoare pe care le întâlnim zilnic, alături de clienții noștri care ne-au ales.

RETAILUL ÎN 2024, ÎNTRE PROVOCĂRILE ECONOMICE ȘI INFLUENȚA GENERAȚIEI Z

Retailul în 2024, între provocările economice și influența Generației Z
Deși inflația globală este prognozată să scadă în 2024, aceasta va rămâne la nivele nesatisfăcătoare în majoritatea economiilor. Retailerii se vor confrunta cu un mediu macroeconomic dificil, determinându-i să exploreze noi metode de a-și menține afacerile.
TAG: retail, strategie de marketing

MANUALUL DE IDENTITATE VIZUALĂ PENTRU PROGRAMUL REGIONAL NORD-EST 2021-2027, UN GHID EFICIENT PENTRU BENEFICIARII REGIO NORD-EST

Manualul de Identitate Vizuală pentru Programul Regional Nord-Est 2021-2027, un ghid eficient pentru beneficiarii REGIO Nord-Est
Agenția Artvertising a realizat Manualul de Identitate Vizuală (MIV) pentru Programul Regional Nord-Est 2021-2027, în colaborare cu Agenția pentru Dezvoltare Regională (ADR) Nord-Est.
TAG: miv, manual identitate vizuala
Acest site folosește cookie-uri
Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor de rețele sociale, de publicitate și de analize informații cu privire la modul în care folosesc site-ul nostru. Aceștia le pot combina cu alte informații oferite de dvs. sau culese în urma folosirii serviciilor lor. Prin continuarea navigării, ești de acord cu Politica de Cookies.